Moje tvorba

 

Koráb je mojí zatím poslední knihou a z mého pohledu zatím upřímně zcela nejlepší a jediná, která se dá brát nějak seriózně. Je to zatím můj největší počin, co se psaní týče. 

Koráb je na vlnách od 30. října 2016.

 

počet stran 182
ilustrace Tomáš Musil

 

 

 

 

Rád dělám věci, co mě baví a tvorba všelijaké grafiky je jednou z nich a asi jedna z nejvýraznějších. Možná je to i tím, že se dotýká i dalších věcí, o které se aktivně snažím. 

Tvorbě grafiky se nevěnuji týden, nebo měsíc, ale mám za sebou již několik let, za které jsem samozřejmě měl tu možnost posbírat zkušenosti. Nebudu si hrát na boha a ani nechci znít nějak namyšleně či sobecky, ale osobně si myslím, že co se grafiky týče, nejsem nešika a že je dost vidět, že mě to, co dělám, baví. 

 

 

Osobně vůbec nejsem zastáncem nějakých sirových kusů. Rád každé práci dám kus sebe a vdechnu jí nějakou hloubku. Chci, aby věci, které vytvářím, měly i nějaký vnitřní smysl, vnitřní myšlenku a nebyly pouze další věc, která sjede z výrobní linky.

Pod hladinou

 

 

Kulturní akce POD HLADINOU vznikla na základě toho, ukázat an Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka, že i sportovci mají jiné zájmy a že v nich i něco dokáží. 

 

SPECIÁLNÍ WEB AKCE ZDE

Černá díra

obalka

VÍCE O KNÍŽCE

Druhá z mých knih, která volně navazuje na tu první. Psal jsem ji volným stylem, který sice nemá s nějakou seriózní básnickou tvorbou moc společného, ale možná právě v tom lze nalézt zalíbení.

Raketoplánem na Měsíc a zpátky pěšky

raketoplanem_namesic_OBALKA_tisk-1

VÍCE O KNÍŽCE

Raketoplánem na Měsíc a zpátky pěšky bylo moje úplně první dílo vůbec. Byl to trochu skok do neznáma, který však stál za to. Není to kdovíjaké drama či román, je to prostě knížka, kterou jsem se tehdy snažil psát vesele a bez ohledu na nějaké odborné názory.